Η Blue Star Ferries εξέδωσε δελτίο τύπου με το οποίο ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι λόγω απεργίας της Π.Ν.Ο. την Μεγάλη Τρίτη 10/04/12 και την Μεγάλη Τετάρτη 11/04/12, τα δρομολόγια των πλοίων της θα διαμορφωθούν ως ακολούθως...
F/B ΔΙΑΓΟΡΑΣ: Τα δρομολόγια του πλοίου την Τρίτη 10/04/12, από Πειραιά 15:00 για Πάτμο-Λειψούς-Λέρο-Κάλυμνο-Κω-Σύμη-Ρόδο και επιστροφή, θα παραμείνουν ανεκτέλεστα. Τα δρομολόγια του πλοίου θα διαμορφωθούν ως ακολούθως: Το πλοίο θα αναχωρήσει από Πειραιά 12/4/12 και ώρα 15:00 για Αστυπάλαια (23:30-23-50), Κάλυμνο (2:10-2:40 επομένης), Κω (3:40-4:00), Νίσυρο (5:20-5:40), Τήλο (6:50-7:10), Ρόδο (9:15).
F/B BLUE STAR 2: Έκτακτη προσέγγιση του πλοίου στην Πάτμο και την Λέρο την Μ. Δευτέρα 09/04/12 ως ακολούθως: Από Πειραιά 19:00 για Σύρο (22:50-23:10), Πάτμο (03:15-03:35 επομένης), Λέρο (04:35-04:55), Κω (06:35-07:05), Ρόδο 10:10.
F/B BLUE STAR 1: Έκτακτη προσέγγιση του πλοίου στη Σαντορίνη την Μ. Πέμπτη 12/04/12 ως ακολούθως: Από Πειραιά 19:00 για Σαντορίνη (00:45-01:05 επομένης), Πάτμο (05:00-05:20), Λέρο (06:20-06:40), Κω (08:20-08:50), Ρόδο 12:00.
F/B BLUE STAR DELOS: Τα δρομολόγια του πλοίου την Τρίτη 10/04/12 και την Τετάρτη 11/04/12, από Πειραιά για Πάρο-Νάξο-Ίο-Σαντορίνη-Νάξο-Πάρο-Πειραιά και επιστροφή, θα παραμείνουν ανεκτέλεστα.
F/B BLUE STAR NAXOS: Τα δρομολόγια του πλοίου την Τρίτη 10/04/12 και την Τετάρτη 11/04/12, από Πειραιά για Σύρο-Τήνο-Μύκονο και επιστροφή, θα παραμείνουν ανεκτέλεστα. Έκτακτο δρομολόγιο του πλοίου την Μ. Δευτέρα 09/04/12 ως ακολούθως: Από Πειραιά 23:00 για Πάρο (03:10-03:25 επομένης), Νάξο (04:10-04:25), Σαντορίνη 06:25. Από Σαντορίνη το πλοίο θα αναχωρήσει την Μ. Τετάρτη 11/04/12 και ώρα 12:00 για Ίο (12:55-13:10), Νάξο (14:20-14:40), Πάρο (15:25-15:45), Πειραιά 20:00.
F/B BLUE STAR PAROS: Τα δρομολόγια του πλοίου την Τρίτη 10/04/2012, από Πειραιά 17:30 για Σύρο-Πάρο-Νάξο-Ηρακλειά-Σχοινούσα-Κουφονήσια-Αμοργό (Κατάπολα) και την Τετάρτη 11/04/12, από Αμοργό (Κατάπολα) για Κουφονήσια-Σχοινούσα-Ηρακλειά-Νάξο-Πάρο-Πειραιά, θα παραμείνουν ανεκτέλεστα. Τα δρομολόγια του πλοίου θα διαμορφωθούν ως ακολούθως: Αναχώρηση από Πειραιά την Τετάρτη 11/04/12 και ώρα 23:00 για Πάρο (03:10-03:25 επομένης), Νάξο (04:10-04:25), Δονούσα (05:35-05:50), Αμοργό (Αιγιάλη) (06:30-06:50), Νάξο (08:30-09:30), Πάρο (10:15-10:45), Πειραιά 15:00.
dailypress24.blogspot.com
F/B ΔΙΑΓΟΡΑΣ: Τα δρομολόγια του πλοίου την Τρίτη 10/04/12, από Πειραιά 15:00 για Πάτμο-Λειψούς-Λέρο-Κάλυμνο-Κω-Σύμη-Ρόδο και επιστροφή, θα παραμείνουν ανεκτέλεστα. Τα δρομολόγια του πλοίου θα διαμορφωθούν ως ακολούθως: Το πλοίο θα αναχωρήσει από Πειραιά 12/4/12 και ώρα 15:00 για Αστυπάλαια (23:30-23-50), Κάλυμνο (2:10-2:40 επομένης), Κω (3:40-4:00), Νίσυρο (5:20-5:40), Τήλο (6:50-7:10), Ρόδο (9:15).
F/B BLUE STAR 2: Έκτακτη προσέγγιση του πλοίου στην Πάτμο και την Λέρο την Μ. Δευτέρα 09/04/12 ως ακολούθως: Από Πειραιά 19:00 για Σύρο (22:50-23:10), Πάτμο (03:15-03:35 επομένης), Λέρο (04:35-04:55), Κω (06:35-07:05), Ρόδο 10:10.
F/B BLUE STAR 1: Έκτακτη προσέγγιση του πλοίου στη Σαντορίνη την Μ. Πέμπτη 12/04/12 ως ακολούθως: Από Πειραιά 19:00 για Σαντορίνη (00:45-01:05 επομένης), Πάτμο (05:00-05:20), Λέρο (06:20-06:40), Κω (08:20-08:50), Ρόδο 12:00.
F/B BLUE STAR DELOS: Τα δρομολόγια του πλοίου την Τρίτη 10/04/12 και την Τετάρτη 11/04/12, από Πειραιά για Πάρο-Νάξο-Ίο-Σαντορίνη-Νάξο-Πάρο-Πειραιά και επιστροφή, θα παραμείνουν ανεκτέλεστα.
F/B BLUE STAR NAXOS: Τα δρομολόγια του πλοίου την Τρίτη 10/04/12 και την Τετάρτη 11/04/12, από Πειραιά για Σύρο-Τήνο-Μύκονο και επιστροφή, θα παραμείνουν ανεκτέλεστα. Έκτακτο δρομολόγιο του πλοίου την Μ. Δευτέρα 09/04/12 ως ακολούθως: Από Πειραιά 23:00 για Πάρο (03:10-03:25 επομένης), Νάξο (04:10-04:25), Σαντορίνη 06:25. Από Σαντορίνη το πλοίο θα αναχωρήσει την Μ. Τετάρτη 11/04/12 και ώρα 12:00 για Ίο (12:55-13:10), Νάξο (14:20-14:40), Πάρο (15:25-15:45), Πειραιά 20:00.
F/B BLUE STAR PAROS: Τα δρομολόγια του πλοίου την Τρίτη 10/04/2012, από Πειραιά 17:30 για Σύρο-Πάρο-Νάξο-Ηρακλειά-Σχοινούσα-Κουφονήσια-Αμοργό (Κατάπολα) και την Τετάρτη 11/04/12, από Αμοργό (Κατάπολα) για Κουφονήσια-Σχοινούσα-Ηρακλειά-Νάξο-Πάρο-Πειραιά, θα παραμείνουν ανεκτέλεστα. Τα δρομολόγια του πλοίου θα διαμορφωθούν ως ακολούθως: Αναχώρηση από Πειραιά την Τετάρτη 11/04/12 και ώρα 23:00 για Πάρο (03:10-03:25 επομένης), Νάξο (04:10-04:25), Δονούσα (05:35-05:50), Αμοργό (Αιγιάλη) (06:30-06:50), Νάξο (08:30-09:30), Πάρο (10:15-10:45), Πειραιά 15:00.
dailypress24.blogspot.com
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Οι απόψεις των διαχειριστών μπορεί να μην συμπίπτουν με τα άρθρα.
Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του.
Αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές.
Κακόβουλα σχόλια αφαιρούνται όπου εντοπίζονται.
Η ευθύνη των σχολίων βαρύνει νομικά τους σχολιαστές.
Η ταυτότητα των σχολιαστών είναι γνωστή μόνο στην Google.
Όποιος θίγεται μπορεί να επικοινωνεί στο email μας.
Ενδιαφέροντα σχόλια σε όλα τα μέσα μας μπορεί να γίνουν αναρτήσεις.
Περισσότερα στους όρους χρήσης.