ροή ειδήσεων

Ανοιχτές θέσεις εργασίας σε ΑΒ Βασιλόπουλος, LIDL, Praktiker και Σκλαβενίτη

Μηχανολόγους μηχανικούς σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Πάτρα και Ηράκλειο ζητά ο Σκλαβενίτης. Σύμφωνα με αγγελία που κυκλοφορεί στο διαδίκτυο, οι επιλαχόντες για τη θέση θα πρέπει να έχουν τα εξής προσόντα:

Κάτοχος πτυχίου Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ ή ΤΕΙ, άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση Η/Υ, άριστη χρήση σχεδιαστικών προγραμμάτων (Autocad), γνώση της νομοθεσίας και μελετών για ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις, εμπειρία 3 ετών στο τομέα Η/Μ μελετών και επίβλεψης τεχνικών έργων, ικανότητα διαχείρισης έργων & απόδοσης κάτω από συνθήκες πίεσης.

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν δίπλωμα οδήγησης και να έχουν δυνατότητα μετακίνησης σε όλη την Ελλάδα.

Καθήκοντα: Σχεδιασμός και εκπόνηση Η/M μελέτες για εγκαταστάσεις ειδικών κτιρίων (supermarket, κέντρα διανομής), έρευνες αγοράς, έλεγχος και επίβλεψη της εγκατάστασης και την ασφαλή λειτουργία του μηχανολογικού εξοπλισμού σε κτίρια – εργοτάξια. Στείλτε το βιογραφικό σας στο e-mail: info@sklavenitis.com

Ανοιχτές θέσεις στα LIDL

Ανοιχτές θέσεις στον ΑΒ Βασιλόπουλος

Ανοιχτές θέσεις στα Praktiker

Σχόλια

όλα τα νέα στο email σας

Get new posts by email:
παράπονα Ρόδου

επικοινωνήστε

δώσε δύναμη στη φωνή σου,
κάνε τα παράπονα στον δήμαρχο,
κατήγγειλε ότι βλάπτει την κοινωνία,
διέδωσε τις πιο σημαντικές ειδήσεις,
μοιράσου χρήσιμες συμβουλές,
στείλε μας το δικό σου άρθρο
και δημοσίευσε ότι θέλεις
στο paraponarodou@gmail.com
ή συμπλήρωσε την φόρμα

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *